Witam, jestem chłopakiem poznałem pewnego chłopaka przez internet bardzo mi się podoba. Kilka razy p

2 odpowiedzi
Witam, jestem chłopakiem poznałem pewnego chłopaka przez internet bardzo mi się podoba. Kilka razy pisaliśmy. Lajkuje mi zdjęcia, regauje na relację. Jak napisałem,że jest dla mnie ważny ,że chciałbym go poznać,że mi się bardzo podoba przestał odpowiadać na wiadomości. Odpuściłem, po czasie znów zaczął reagować na zdjęcia, chwilę pisaliśmy. Niby chciałby mnie poznać ale do spotkania jakoś nie daje propozycji. Jak go zapraszam do siebie to mówi ,że pomyśli ,że zbyt daleko mieszkam lub , że mam go zaskoczyć. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Gdyż napisałem,że nigdy nie miałem relacji z chłopakiem,że chciałbym aby dał mi jakiś sygnał czy chce się poznać czy nie bo nie chce robić sobie nadziei. Czy jest niedostępny? Czy udaje po prostu obojętność bo chce zobaczyć moje starania czy po prostu nie chce nic poważniejszego? O co może mu chodzić bo mi on siedzi cały czas w głowie. Proszę o pomoc w zrozumieniu całej sytuacji.
Dzień dobry,
W budowaniu relacji niezwykle ważna jest otwarta komunikacja na temat tego jak się czujemy i czego oczekujemy. Zdaje się, że wyrażając swoje zainteresowanie i nadzieje odnośnie dalszego rozwoju znajomości zrobił pan wszystko co w pana mocy aby zachować jasną komunikację w tej relacji. W wypadku gdy nie otrzymuje pan informacji zwrotnej na temat tego jak czuje się druga strona, pana wątpliwości wydają się zrozumiałe, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że byłaby to dla pana pierwsza relacja. Zachęcam do podzielenia się swoimi obawami z drugą stroną i uzyskania informacji do której mógłby się pan odnieść - unikając nieporozumień i niejasności zapewnia sobie pan możliwość zadbania o swój dobrostan emocjonalny.
Pozdrawiam serdecznie

Widzę, że sprawa jest trudna. Myślę, że brakuje tu odpowiedniej komunikacji i rozmowy o swoich potrzebach. Warto zgłosić się do psychologa, żeby popracować na emocjami związanymi z tą sytuacją.