Witam. Czy codzienne koszmary nocne, a w szczególności, zdrady partnera we śnie oraz odczuwanie ogro

2 odpowiedzi
Witam. Czy codzienne koszmary nocne, a w szczególności, zdrady partnera we śnie oraz odczuwanie ogromnego strachu podczas snu, są objawem niepokojącym? Co w takiej sytuacji, mogę zrobić?
Pozdrawiam
Dzień dobry. Jeśli te sny pojawiają się często i nie pozwalają normalnie funkcjonować warto zastanowić się nad ich przyczyną. Czy pojawiły się w jakimś konkretnym momencie? Czy codziennym życie w tym relacja z partnerem generuje dużo stresu? Warto rozważyć konsultację psychologiczną. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam, koszmary każdy człowiek miewa od czasu do czasu - każdy z nas ich doświadcza. Jednak bardzo często koszmary senne mogą być odzwierciedleniem trudnych sytuacji jakie człowiek doświadcza na co dzień. Jeśli do tego dochodzi stres bardzo silny (np.: śmierć bliskiej osoby, zdrada dokonana przez partnera/kę, rozwód, wyprowadzka do innego miejsca zamieszkania na stałe, zmiana pracy) to wtedy koszmary mogą występować z jeszcze bardziej zwiększoną częstością - jest to spowodowane nagłymi zmianami w których psychika człowieka nie jest w stanie w sposób szybki się zaadaptować do nowych warunków. Powodów codziennych koszmarów jest mnóstwo, może też to być związane z PTSD lub zaburzeniami lękowymi lub niepoukładanymi sprawami z przeszłości i na skutek z jakimś zdarzeniem obecnie podświadomość sobie o tym przypomniała i teraz następuje ,,konflikt wewnetezny". Zalecam konsultacje psychologiczną. To rozwieje Pani wątpliwości :-) życzę dużo wytrwałości dla Pani i powodzenia
Sugeruję wizytę: Konsultacja online (pierwsza wizyta) - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.