Witam. Corka ma 16 miesiecy. Zaczela chodzic majac 14 miesiecy. Dzis zauzazylam, ze probuje chodzic

Witam. Corka ma 16 miesiecy. Zaczela chodzic majac 14 miesiecy. Dzis zauzazylam, ze probuje chodzic na palcach. Wczesniej sie to nie zdazalo. Nigdy nie chodzila na palcach. Czy to jest w porzadku, ze nagle po 2 miesiacach chodzenia „normalnie” , probuje chodzic na palcach ? Czy powinnam to skonsultowac ? Pozdrawiam

3 odpowiedzi


Proszę to skonsultować z ortopeda

JS

mgr Jolanta Szumilas

psychoterapeuta

Gliwice

Umów wizytę

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Proponowałabym konsultację u neurologa i ortopedy.

mgr Anna Szmawonian

mgr Anna Szmawonian

psychoterapeuta

Warszawa

Umów wizytę

Witam serdecznie. Zalecam na początek wizytę u fizjoterapeuty dziecięcego. To może być chwilowe (bo jej się spodobało, bo się akurat nauczyła stać na palcach), ale nie jest to "normalne", jeśli będzie utrzymywać się dłużej. Stąd potrzeba konsultacji ze specjalistą. Pozdrawiam!

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.