Witam, Co może oznaczać czerwony Babel na podniebieniu?
2
odpowiedzi
Witam, Co może oznaczać czerwony Babel na podniebieniu?
Przyczyn może być wiele. Konieczna wizyta u stomatologa.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Witam
konieczna wizyta u stomatologa
pozdrawiam Anita Małysa
konieczna wizyta u stomatologa
pozdrawiam Anita Małysa
Podobne pytania
- Czy bisoprolol może wpływać na plemniki? Partner przyjmuje Coronal. W badaniu nasienia brak plemników.
- Dzień dobry z razem z mężem staramy się dostać do programu in vitro. Nie mam własnych miesiączek ani owulacji, przez jakiś czas były one wykonywane (duphaston, lammeta), również owulację (zastrzykiem ovitrelle) niestety od kwietnia nawet leki nie wywołują okresu. Rezerwa jajnikowa jest duża.…
- Witam , czy po ugryzieniu przeZ owada może iść czerwona pręga ? Dziecko 5 lat
- Wynik toksoplazmoza igm - 0.100 przy normach Mniej niz 0.50- ujemny 0.50-0.59- wątpliwy Powyżej 0.60 dodatni Oznacza wynik dodatni czy ujemny?
- Witam. Wynik krzywej cukrowej w 26 tygodniu ciąży. Na czczo 92, po 1h 181 po 2h 84. Czy wynik jest prawidłowy? Czy jest to cukrzyca ciążowa?
- Witam. Wynik krzywej cukrowej w 26 tygodniu ciąży. Na czczo 92, po 1 h 181 po 2h 84. Czy wynik jest prawidłowy czy oznacza cukrzycę?
- Jak mam zebrać się po kryzysie psychicznym, paraliżującym obecnie moje życie, z szeregiem epizodów lękowych z wybuchami płaczu związanym z przejęciem się takim faktem, że nie starczy mi na to czasu, upływającym się czasem, strachem przed przyszłością, swoją starością oraz końcem, jak lękiem przed…
- Mam hashimoto, 3 miesiące temu miałam TSH w granicach 7,8 a teraz 5,5. Biorę eutyrox 50 mg pon-czw i 25 mg pt-nd. Czy taki spadek TSH jest prawidłowy czy zbyt wolny? Czy powinnam zwiększyć dawkę na 50 codziennie?
- Otrzymałam wynik boleriozy,proszę o interpretację. Nadmienie, że cały czerwiec byłam leczona zinnatem. IgG<8,26 AU/ml Wynik ujemny <10 AU/ml wynik wątpliwy 10-15AU/ml wynik dodatni >15 AU/ml IgM 190 AU/ml wynik ujemny <18 AU/mi wynik wątpliwy 18-22 AU/ml wynik dodatni >22 Bardzo proszę…
- Jestem 26 dni po operacji zespolenia kostki bocznej ze stabilizacja wiezozrostu. Dzis potknelam sie i niechcący stanęłam na operowaną stopę. Obrzęku ani zaczerwienia nie ma, ale odczuwam dyskomfort przy zgięciu stopy oraz kostki, ale tej nie operowanej. Czy możliwe, że coś mogło się naruszyć…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.