Witam. Byłam w nieformalnym związku przez 10 lat, równocześnie mój partner od 9 ciu lat zdradzał mni

2 odpowiedzi
Witam. Byłam w nieformalnym związku przez 10 lat, równocześnie mój partner od 9 ciu lat zdradzał mnie. O tym fakcie dowiedziałam się w tym tygodniu. Dowiedziałam się rok temu że mnie zdradził i ma z tą osobą dziecko.Ale nie przyznał się że jest z tą osobą od kilku lat jednocześnie będąc ze mną.. Zrobił z siebie ofiarę osoby która ktoś chciał złapać na dziecko. Zależało mi na nim. W sensie,chciałam mu pomóc uporać się z tym wszystkim.. pech chciał że zaszłam z nim w ciążę . Niestety ta ciążę straciłam,gdyż on powiedział że nie jest gotowy na dziecko.. a później dowiedziałam się że zaraz po przerwaniu mojej ciąży wrócił do swojej byłej. Jednocześnie spotykając się ze mną. Czuję do siebie wstręt i obrzydzenie, Jeszcze on próbuje mi wmawiac że to oczywiście moja wina.. Jak sobie z tym poradzić??? Wiem że zmarnował mi życie, wszystko straciłam,poczucie własnej wartości,tego że jeszcze mogę komuś zaufać. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby to tyle lat ciągnąć i grać na dwa fronty. A później udawać ofiarę i obwiniać wszystkich ,tylko nie siebie....
Witam Serdecznie,
można odczuć, że ta sytuacja jest dla Pani bardzo ciężka. Często chcemy za wszelką cenę pomóc innym zapominając tym samym o sobie. Zalecałabym konsultacje z psychologiem, ponieważ sytuacja jest złożona i z pewnością z pomocą specjalisty będzie Pani prościej.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - psycholog (pierwsza wizyta) - 125 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, przykro mi, że musi Pani przechodzić przez tą sytuację. Obecnie widać w Pani pytaniu bardzo silny gniew, który jest oczywiście zrozumiały biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację. Zalecam znalezienie wsparcia psychologicznego, które pomoże Pani odnaleźć się w tym kryzysie. Pozdrawiam serdecznie