Witam, bardzo proszę o pomoc, moja mama lat 54 (brak innych chorób) od stycznia 2021 popuchnięty pr

1 odpowiedzi
Witam,
bardzo proszę o pomoc, moja mama lat 54 (brak innych chorób) od stycznia 2021 popuchnięty prawy policzek , uczucie że coś tam jest w środku, cos przeszkadza, boli jedynie pod większym dotykiem , raz jest większa opuchlizna raz mniejsza, ale zawsze jest, była u lekarza:
neurologa,
laryngologa,
dermatologa,
okulisty,
stomatologa
badania wykonane:
tomograf zatok,
rezonans zatok,
tomograf głowy,
panorama zębów,
usg ślinianek,
usg tkanek miękkich,
borelioza,
podstawowe badania krwi , crp,ob
wszystkie badania są w porządku , każdy z powyższych lekarzy nie znalazł przyczyny. Mama jest bez diagnozy, bez leczenia,
Nie wiem już co robić do jakiego lekarza się udać ? jakie badania można jeszcze wykonać? co to może być ? Pozdrawiam Serdecznie
Dzień dobry
Bez dokładnego badania trudno ocenić co może być przyczyną problemu.
Kilka struktur może być zaangażowane w powstawanie obrzęku.
Staw skroniowo-zuchwowy, problem z napiętym mięśniem, zastój w splocie naczyniowym w okolicy policzka.

Sugeruję udać się na wizytę do osteopaty w celu próby ustalenia przyczyny problemu.

Pozdrawiam

Wojciech Szreder - REHAB Gdańsk