Witam,21 h po niezabezpieczonym stosunku zażyłam tabletkę Escapelle. Równo tydzień po tym dostałam c
1
odpowiedzi
Witam,21 h po niezabezpieczonym stosunku zażyłam tabletkę Escapelle. Równo tydzień po tym dostałam czegoś w rodzaju plamienia krwi i bólu brzucha, czuje się tak jak podczas miesiączki, chciałabym zapytać, czy to skutek uboczny zażycia tej tabletki?
Jest to możliwe. W razie wątpliwości co do ryzyka ciąży proszę wykonać oznaczenie stężenia beta-hcg.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.