Według RTG mam zniesioną lordozę szyjną oraz podejrzenie wczesnej dyskopatii. Obecnie jestem na zwol

10 odpowiedzi
Według RTG mam zniesioną lordozę szyjną oraz podejrzenie wczesnej dyskopatii. Obecnie jestem na zwolnieniu L4 od lekarza rodzinnego, zdecydowałam leczyć się prywatnie u fizjoterapeuty. Czy fizjoterapeuta może wystawić dalsze zwolnienie L4?
Szanowna Pani,
Fizjoterapeuta nie posiada uprawnień do wystawiania zwolnienia lekarskiego.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia,
Dominik Zakrzewski

Dzień dobry, niestety fizjoterapeuta nie ma takich uprawnień. Konieczna będzie wizyta u lekarza w celu uzyskania zwolnienia L4.

Pozdrawiam serdecznie

Łukasz Radziszewski
Witam serdecznie , niestety fizjoterapeuta nie ma takich uprawnień...pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Fizjoteraputa nie ma uprawnień do wystawiania zwolnień lekarskich. Pozdrawiam mgr Dominika Woźniak FizjoStrefa
Niestety nie. Pozdrawiam
Dzien dobry,
Ustawodawca nie przewidział takiej opcji. Co więcej dyskopatia ani zniesienie lordozy nie jest powodem do wystawienia zwolnienia bo żadne z powyższych nie musi być przyczyną dolegliwości, które uniemożliwiały by podjęcie pracy. Myślę że warto odwiedzić kogoś kto poszuka prawdziwej przyczyny.
Powodzenia
Witam, fizjoterapeuta nie ma prawa wystawiania L4, lecz ma możliwości zmniejszenia dolegliwości bólowych i powrótu do pracy. Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu.
Potwierdzam powyższe informacje kolegów i koleżanek. Pozdrawiam
Bardzo dobrze, że poszedł Pan prywatnie do fizjoterapeuty - to najlepsza droga do odzyskania sprawności. Niestety w Polsce nie możemy wystawiać zwolnień. Pozdrawiam!
Niestety fizjoterapeuta nie ma takiej możliwości.