Według okresu jestem w 8tc. W 6tc hcg wynosiło ponad 22000 i od tej pory nie zminia się. W międzycza
1
odpowiedzi
Według okresu jestem w 8tc. W 6tc hcg wynosiło ponad 22000 i od tej pory nie zminia się. W międzyczasie byłam na usg i było widać zarodek z bijącym serduszkiem. Wielkość zarodka o tydzień młodsza niż wynika z okresu. Mam pytanie czy hcg może przestać przyrastać a ciąża nadal rozwija się prawidłowo?
Badania laboratoryjne są badaniami dodatkowymi i ich interpretacja powinna uwzględniać Pani aktualny stan zdrowia i bieżące dolegliwości. W przypadku ciąży podstawowym narzędziem diagnostycznym jest obecnie ultrasonografia. Brak przyrostu stężania beta-hcg z pewnością wymaga uwagi i weryfikacji.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy wynik amh. 19.92 pmol/l . Jest dobrym wynikiem czy złym mam 36 lat
- Czy transformacja jamista żyły wrotnej, której główną etiologią jest zakrzepica żyły wrotnej stanowi przeciwwskazanie do szczepienia przeciwko COVID-19?
- Dzień dobry.Wykonałam testy ciążowe które okazały się pozytywne,w dniu planowanej miesiączki otrzymałam skurcze i poleciało pare kropelek kwi ,i tak 7 dni.Byłam u ginekologa gdzie usg nic patologicznego lub ciąży nie olazalo.Lekarz się schylał do biochemicznej ciąży.Zlecono 2 badanie b-hcg .Ich…
- Czy wynik amh. 19.92 pmol/l . Jest dobrym wynikiem czy złym
- Dzień dobry, proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego po usunięciu pieprzyka: znamię barwnikowe środskórne (naevus dermalis) wycięte w granicach tkanek niezmienionych. Czy powinnam się niepokoić, czy wynik jest w porządku? dziękuję,
- Dzień dobry, czy są w Warszawie gabinety stomatologiczne stosujące do wypełniania ubytków materiał Admira Fusion?
- Test obciążenia glukoza. 11 tc.Na czczo 92. Po 1h 158, po 2h 121. Czy wyniki sa prawidłowe czy trzeba się martwić.
- Szanowni Państwo, pytam w odniesieniu do Koleżanki, która ma 69 lat i od niedawna ma pewne przyzwyczajenie, które nie wydaje mi się niekorzystne. Może opinia lekarza, pomoże. Otóż, przesiaduje wieczorami przed tabletem lub telewizorem przy wyłączonym świetle. Spisałam z karty okulisty jakie…
- Witam, jestem 2 dni po zabiegu łyżeczkowania macicy po poronieniu. W ciągu dnia czuje się w porządku, trochę jestem słabsza ale bez boli. Wieczora jednak przychodzą bóle w podbrzuszu i dolnym odcinku pleców, do tego krwawienie ze skrzepami. Czy jest to normalne? Niestety w szpitalu nie udzielono…
- Witam. Mam 33 lata. Kilka lat temu przechodziłem zapalenie napletka+żołędzi. Pani urolog przepisała mi krem pimafucort, który z tego co pamiętam szybko wyleczył dolegliwość. Jednak od tego czasu czasami wyskakiwały małe pryszczyki, pokryte białym nalotem. Stosowałem na te zmiany pimafucort i…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.