Walka z nadwaga przy niedoczynności tarczycy i Hashimoto

7 odpowiedzi
Pani Karino, zaczęłam walkę o lepszą siebie. Przy pierwszej ciąży przytyłam 30kg, potem nie zdążyłam tego zgubić i zaszłam w kolejna ciążę i waga znowu +30kg. Teraz mam stwierdzona niedoczynność tarczycy i Hashimoto. To tak po krótce stan zdrowia, bo niestety mogłabym jeszcze wymieniać... Zaczęłam ćwiczyć, dość intensywnie na siłowni, ale brak mi siły na kolejne ćwiczenia.
Jak przygotować się do wizyty u Pani w gabinecie.
Agnieszka
Pani Agnieszko, proszę o jak najszybszy kontakt na zdrowsiw90dni@gmail.com. Pozdrawiam! :)

Witam, na wizytę proszę zabrać wyniki badań i górę optymizmu. Czasem przy Hashimoto zbyt duży wysiłek fizyczny i zła dieta nie dają pożądanego efektu. Zapraszam do gabinetu.

Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Pani Agnieszko, Chyba zadaje Pani pytanie większej ilości dietetyków... Ja mam na imię Małgorzata.
A odpowiadając na Pani pytanie - na pierwszą wizytę warto zabrać ze sobą wszystkie badania krwi, które wykonywała Pani w ostatnim czasie, spis przyjmowanych leków i suplementów oraz prowadzony przez min 3 dni (najlepiej 7) Dzienniczek żywieniowy, którym zapisujemy wszystko to, co spożywamy w poszczególnych dniach (z podziałem na posiłki oraz wpisując ilości za pomocą miar kuchennych np. plaster, łyżka, 1 szt).
Zapraszam do kontaktu (slimfactory.pl - tam znajduje się telefon lub poprzez Kalendarz wizyt)
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry Pani Agnieszko,

na wizytę proszę zabrać aktualne wyniki badań- hormony tarczycy, poziom cukru we krwi, profil lipidowy, morfologia krwi.
Warto również zapisać co jadła Pani przez ostatnie 3-4 dni tak abym mogła dokonać oceny obecnego sposobu odżywienia.
Godzinę przed badaniem proszę nie jeść i nie pić.
Postaram się pomóc Pani zmienić nawyki żywieniowe i dostosować dietę do prowadzonej aktywności, tak aby miała Pani energię do ćwiczeń i zgubła zbędne kilogramy.

Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry Pani,
Jeśli chciałaby Pani spotkać się ze mną na wizycie w gabinecie, proszę o przygotowanie aktualnych badań, wypełnienie dzienniczka żywieniowego z trzech dni (w tym jeden weekendowy). Proszę o kontakt w celu ustalenia dalszych szczegółów.
Pozdrawiam,
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
Na wizytę w gabinecie dietetycznym dobrze jest przygotować się wcześniej. Należy uaktualnić badania lekarskie, spisać przynajmniej 1 dniowy ( a najlepiej 3 dniowy) przykładowy jadłospis. Zastanowić się wcześniej nad ewentualnymi pytaniami. Jeśli będzie przeprowadzona analiza składu ciała, należy się do niej odpowiednio przygotować, m.in. nie spożywać w dniu planowanej wizyty produktów z kofeiną itd..
Pozdrawiam
Dzień dobry,
na wizytę w moim gabinecie należy przygotować:
-dzienniczek żywieniowy (przez minimum 3 dni zapisywać ilość spożywanych pokarmów i wypitych płynów),
-aktualne wyniki badań (profil lipidowy, glukoza na czczo, TSH),
-w trakcie wizyty wykonywana jest analiza składu ciała, konieczne jest stanięcie na analizatorze bosymi stopami.
Zapraszam serdecznie!