W piątek założono na moją lewą dolną piątkę fleczer. Czy to, że zaczęła mnie boleć prawa dolna szóst

3 odpowiedzi
W piątek założono na moją lewą dolną piątkę fleczer. Czy to, że zaczęła mnie boleć prawa dolna szóstka to reakcja akceptowalna czy także muszę iść z tym do lekarza?
Mam trochę za mało informacji żeby odpowiedzieć precyzyjnie. Nie wiem dlaczego założono tylko fleczer. Czy rozpoczęto leczenie endodontyczne? W takim przypadku dolegliwość może wystąpić, a pacjent może brać ból pochodzący z tego zęba, za bol z zęba sąsiedniego. W razie wątpliwości zawsze warto udać się do lekarza. Pozdrawiam

Myślę że należy zgłosić się do stomatologa, ponieważ zęby te znajdują się po przeciwległych stronach żuchwy. Ból jednego nie ma nic wspólnego z drugim. Pozdrawiam
Witam. Jak zacznie boleć prawa pieta, proszę udać się do ortopedy. Chyba, ze ból będzie akceptowalny. Pozdrawiam