W marcu podczas prac remontowych na dworze, prawdopodobnie mnie przewiało. Na drugi dzień bolała mni

2 odpowiedzi
W marcu podczas prac remontowych na dworze, prawdopodobnie mnie przewiało. Na drugi dzień bolała mnie cała szyja z lewej strony. Usg wykazał powiększone liczne węzły chłonne po lewej stronie. Od tamtej pory za każdym razem kiedy robię coś fizycznego typu: myje okna, kosze trawę itd potem kilka dni musze to odchorować. Ból szyj i ucha nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie. Jest rozpalone. Robię zimne okłady, biorę leki przeciw zapalne. Co mogę więcej zrobić żeby w końcu uporać się z tymi bólami i wrócić do normalności? Jakies zabiegi? Inne leki? Z jakim specjalista najlepiej to konsultować? Lekarz rodzinny rozkłada ręce.
Pani/Pana problem wydaje się nietypowy, jednakże myślę, że dobry fizjoterapeuta/osteopata byłby w stanie pomóc. Liczne napięcia w okolicy szyi i żuchwy mogą drażnić układ autonomiczny/immunologiczny tak, iż wydolność tych układów jest osłabiona.

Dzień dobry, przed konsultacją fizjoterapeutyczną zalecałbym wizytę u lekarza laryngologa.