Uprzejmie proszę o odpowiedź na poniższą wątpliwość. Mój pies owczarek niemiecki, prawdopodobnie ma

1 odpowiedzi
Uprzejmie proszę o odpowiedź na poniższą wątpliwość.
Mój pies owczarek niemiecki, prawdopodobnie ma kleszcza. Zauważyliśmy,że strasznie się od dwóch dni drapie i właśnie w tym miejscu coś jest. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy to kleszcz. Niestety jutro niedziela i nie mogę wybrać się do weterynarza. Postawiłam napisać e-mail, ponieważ od jakiejś godziny drapie się i strasznie piszczy.. Bardzo mnie to zaniepokoiło.
Zdaję sobie sprawę,że trudno stwierdzić cokolwiek bez wizyty z psem u weterynarza. Jednak czy można z tym czekać do poniedziałku?
Nie jest to raczej stan zagrożenia życia, więc można poczekać, natomiast dyskomfort psa zdaje się być bardzo duży i nie należy zwlekać z wizyta dłużej niz do poniedziałku