Twarz po gwałtownym odchudzaniu

3 odpowiedzi
Schudłem bardzo szybko około 40 kg w miesiąc z 118 kg nie jedząc nic pełny miesiąc i moja twarz wygląda dużo starzej jest taka zmęczona neodżywiona policzki są zapadniete skóra nie ma jędrnosci są małe worki pod oczami co robić jak o naprawić ? czy jakaś dobra specjalna dieta coś by tu pomogła lub kremy jak tak to jakie ?
Mam 23 lata Mężczyzna
Szanowny Panie ochudzanie się 40kg w ciągu miesiąca nie jest zdrowe. Powinien Pan skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem i trenerem aby ten proces zaplanowali Panu rozsądnie. Po odchudzaniu się gdy masa Pana będzie stała w okresie pół roku z minimalnymi wahaniami do 10%, powinien zwrócić się Pan do chirurga plastyka o pomoc pozbyciu się nadmiaru skóry w różnych okolicach.
Pozdrawiam serdecznie

Dobry wieczór, jeżeli pozostały gdzieś depozyty tłuszczowe (np. na boczkach lub brzuchu), można pobrać niewielką ilość tkanki tłuszczowej i w formie naturalnego preparatu Lipogems (tłuszcz wzbogacony komórkami macierzystymi, jako naturalny wypełniacz) wymodelować i poprawić odżywienie skóry twarzy. Celem kwalifikacji do zabiegu, niezbędna jest osobista konsultacja. Zapraszam. Pozdrawiam, T.Witwicki
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowny Panie, odchudzanie powinno odbywać się powoli, racjonalnie. Na Pana korzyść przemawia wiek, miejmy nadzieje, ze skóra nadąży i się jeszcze obkurczy. Racjonalna, zdrowa dieta powinna w tym pomóc. To pytanie do dietetyka.