Torbiel, a nasilające się krwawienie

4 odpowiedzi
Na początku tygodnia zgłosiłam się do lekarza z bólem brzucha i plamieniami (trwającymi już ok. 4 dni). Byłam w 13 dniu cyklu. Lekarz zdiagnozował torbiel o wielkości 5 cm i zalecił wstrzymanie się z leczeniem do następnego cyklu ponieważ możliwe że torbiel sama się wchłonie. W kolejnych dniach niestety zaczęłam coraz bardziej krwawić, mam skurcze macicy, pobolewa mnie drugi jajnik i wszystkiemu towarzyszą silne bóle głowy. Prosze o informację czy nasilające się krwawienie jest czymś niepokojącym i powinnam se zgłosić do lekarza? czy to normalne przy oczyszczaniu się/wchłanianiu torbieli?
Prosze zgłosić sie do lekarza

Trudno to jednoznacznie rozstrzygnąć. Zawsze lepiej skonsultować z lekarzem, któremu łatwiej będzie podjąć decyzję. BD
Witam,
absolutnie powinna się Pani zgłosić na ponowną konsultację.
Wchłanianie się torbieli tak nie wygląda.
Pozdrawiam
Objawy, które Pani opisuje powinny być koniecznie zweryfikowane przez ginekologa najlepiej tego, który zdiagnozował u Pani torbiel. Dalsze postępowanie według Jego zaleceń.