Terapia domowa na Kabatach, czwartki po 15 ?

1 odpowiedzi
Dzień dobry,

Czy byłby Pan skłonny podjąć się terapii mojego syna, lat 7, największym kłopotem jest brak R, a praca logopedyczna w przedszkolu i szkole przyniosła jak dotąd bardzo mizerne efekty.
Chcielibyśmy odbywać zajęcia w domu, mieszkamy na Kabatach, 5 minut od metra, byłoby niezmiernie miło gdyby był Pan w stanie pojawiać się np. w czwartki. Jesteśmy dostępni od 15.
Prosiłabym również o informację ile czasu trwają pojedyncze zajęcia (choć to pewnie do ustalenia przy pierwszym spotkaniu; może zatem w przybliżeniu) oraz jaki jest koszt pojedynczego spotkania.

Z pozdrowieniami,
Agnieszka
Witam, prowadzę zajęcia jedynie w swoim gabinecie.
Dojeżdżam do pacjenta tylko w wyjątkowych przypadkach (np. uszkodzenie mózgu wpływającego na ograniczoną zdolność poruszania się).
Diagnoza logopedyczna to koszt 120zł, koszt następnych zajęć to 70zł/45min.

Jeśli zdecydują się Państwo na zajęcia, zapraszam:)
Można umowić się przez serwis ZnanyLekarz.

Pozdrawiam,
Marcin Tyma