Takie pytanie.

3 dni temu miałem wyrywaną górną 6 która była mocno zniszczona, najpierw wyszła korona a potem w kawałkach korzenie. Na szczęście wszystko wyszło i rana została zaszyta, i tu moje pytanie.

Jak zapobiec powstania suchego zębodołu? To znaczy takie podstawy znam typu; nic pić alkoholu, gazowanego, nie palić, jeść płynne pokarmy. Ale mam Eludril classic i nie wiem czy płukanie nim ust pomoże czy zaszkodzi.
Jeśli rana została zszyta i stosuje Pan zalecenia dentysty, ryzyko powstania "suchego zębodołu" jest niewielkie. Eludril classic posiada we wskazaniach pozabiegową aplikację. Nie zaszkodzi, jednak proszę pamiętać by nie używać go dłużej niż max. dwa tygodnie. Do codziennego użytku jest inny preparat Eludril care.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.