Szukam psychologa . Moim problemem jest skłonność do szybkiego "nakręcania się" w pewnych sytuacjach

2 odpowiedzi
Szukam psychologa . Moim problemem jest skłonność do szybkiego "nakręcania się" w pewnych sytuacjach aż zaczynam się złościć/wybuchać. Szukam specjalisty w tej dziedzinie, z sukcesami w podobnych przypadkach . Warszawa , im bliżej Ochoty tym lepiej ; zajęcia online mnie nie interesują.
Znalezieni przeze mnie specjaliście albo nie mają żadnej dostępności lub oferowane terminy kolidują z moją praca.
Jestem psychologiem. Takie "nakręcanie" się może być objawem nierozładowanego stresu. Z kolei stres często pojawia się, gdy nie dbamy o siebie i swoje emocje.
Emocje zamiatamy pod dywan, zamiast zająć się nimi na bieżąco.
Pewnego dnia nasz "dywan" okazuje się za mały i następuje wybuch - głównie złości.
Im bardziej potem podkręcamy złość tym więcej do Naszego mózgu dostaje się adrenaliny. Z jednej strony super, bo pobudza , z drugiej strony gorzej - bo takie wybuchy bardzo męczą.
Terapia to dobry pomysł, pomaga.

Zapraszam do naszego gabinetu. Mamy właśnie ofertę bezpłatnych konsultacji wstępnych, po których może się Pan/Pani zdecydować na dalszą współpracę.