Szukam pomocy dla taty, który ma 58 lat i nie daje już rady z nogami i żyje każdego dnia na Skudexie

1 odpowiedzi
Szukam pomocy dla taty, który ma 58 lat i nie daje już rady z nogami i żyje każdego dnia na Skudexie. Tata choruje na cukrzycę typu 2. 3,5 roku temu nadepnął na gwoździa (raz jedna a raz druga stopa w krótkim odstępie czasu). W trakcie leczenia lekarze diagnozowali u niego neuropatię cukrową, miażdżycą cukrową mowa również była o ciele obcym i uszkodzonym nerwie. Bóle promieniują do rąk. Jak mogę mu pomóc? Jakie kroki zrobić by pomóc mu żyć bez bólu. Cukrzyca jest leczona, lekarstwa na neuropatia skutkowały jeszcze większym bólem, wkładki również.
Dzień dobry. Szanowni Państwo. Opisane objawy są najprawdopodobniej wynikiem neuropatii w przebiegu cukrzycy. Proszę zgłosić się do Poradni Leczenia Bólu (niezbędne jest skierowanie od lekarza POZ). Pozdrawiam, P. Zarzeczny