Sport- problem w relacjach z mężczyznami.

2 odpowiedzi
Dzień dobry!
Jestem kobieta, mam 22 lata. Ogólnie prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Trenuje 2/3 razy dziennie-chcę być perfekcyjna w tym co robię. Staram się być uśmiechniętą osobą, aczkolwiek nie zawsze jestem taka wewnątrz.
Nie mam nikogo, jestem sama i chyba z tym nie mogę sobie poradzić. Wszyscy nowo poznani faceci traktują jako kumpelkę. Oczywiście byłam w związku, ale nawet między nami do niczego nie doszło- także nadal jestem dziewicą.
Czy to przez sport jestem taka odrzucana od mężczyzn?
Dzień dobry
Myślę, ze to nie kwestia sportu. sport jest czymś odbieranym jako pozytywne, zachęcające, a nie odpychające. Trenuje Pani 2/3 razy dziennie....to kiedy ma Pani czas na spotkanie osoby, partnera??? lub kiedy, jak już Pani kogoś pozna będzie miała czas na bycie z drugą osobą. Związek, dobry związek, wymaga zaangażowania się, dbania o niego, spędzania ze sobą czasu. Jeżeli nowo poznane osoby traktują Panią jak kumpelkę to może być tak, że daje im Pani taki sygnał, lub obawia się Pani zaangażowania w związek wówczas "robi "Pani określone gesty lub ich nie robi. Proponuję przyjrzeć się i zastanowić w jaki sposób rozmawia Pani z mężczyznami którymi jest Pani zainteresowana, jakie gesty Pani wykonuje, czy pokazują one zainteresowanie, czy może "chcę ale ci tego nie okażę..". Proszę się przyjrzeć, może poprosić koleżankę o opinię, obserwację pani.
Pozdrawiam serdecznie
Alicja Maliszewska

Witam panią:]
Nie, nie odrzucają panią przez sport. To przede wszystkim jest pani odczucie i trzeba dokładnie zweryfikować co się dzieje w pani relacjach i co myślą lub robią mężczyźni. Wszyscy to słowo sugeruje też, że wszyscy tak panią traktuje. To jest mało możliwe. Warto o tym porozmawiać ze mną, wtedy powiem pani dokładniej jak to jest:]

Pozdrawiam

Robert Turek
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.