Różnica wieku13 lat. Po ślubie pokazał całego siebie. Wyzywal. Śmiał się. Psychicznie mnie dusil.psy

2 odpowiedzi
Różnica wieku13 lat. Po ślubie pokazał całego siebie. Wyzywal. Śmiał się. Psychicznie mnie dusil.psychicznie bił. Psychicznie łamać mi kości. Pojawiła się córka nic się nie zmieniło. Było gorzej. Zmanipulowal dziecko. Po wielu latach. I kiedy odchodzi córke do bezpiecznego wieku po jej ciężkiej chorobie poszłam do rpacy. Wyrwalam się z tego chorego świata. Poznałam mężczyznę. I zdradziłam swojego męża. Mąż postawił warunki. I wybaczyl tak powiedział jednak z biegiem czasu pokazuje że nigdy tego nie zrobił i nie zrobi. Do specjalisty niechce iść. Uważa że wszystko jest moja wina. Skrzywdzil mnie... I uważa że tak należało. Nadal psychicznie znęcanie się się na de mną. Pojawił się syn. I ciągle ejst gorzej. Nie daje pieniędzy. Ukrywa swoje zarobki. A ma swoją firmę. Kłamie. Pożycza pienaidze, bez porozumienia. Gnoi. Śmieje się że mnie. O wszystko i wszędzie ma pretensje. Macha rękami mi przed twarzą. Uderza z pięści dość lekko w twraz. Choć dla mnie to wielki ból ponieważ mam nawracajace zapalenie dziasel.. mam siedzieć pilnować dzieci i być cicho!.... Wiem powinnam wziąć dzieci i wyjść z tąd. Natomiast on mi gr ozi..ze go zdradziłam. Ze dzirci mi zabierze. Ze jie mam pieniędzy. Itd . .
Szanowna Pani, w takiej sytuacji przemocy domowej najlepiej byłoby skontaktować się z lokalnym Punktem Interwencji Kryzysowej lub znaleźć ośrodek pomagający osobom pokrzywdzonym przestępstwem na stronie Funduszu Sprawiedliwości. Oferują tam pomoc psychologiczną i prawną. Proszę nie dawać się zastraszyć, to manipulacja, aby Pani była w takim małżeństwie nadal. Zwykle sprawcy chodzi o zniszczenie samooceny i wzbudzenie strachu.
W razie Pani odejścia wszystkie sprawy (alimenty, ustalenie kontaktów) zostanie rozstrzygnięte przez sąd. Proszę też pomyśleć o innych sojusznikach - rodzina, przyjaciele - którzy Pani mogą pomoc w tym trudnym czasie. Powodzenia

Jest Pani ofiarą przemocy. Niestety wieloletnie krzywdzenie ofiary wowoluje u niej niskie poczucie sprawczości oraz zaniża poczucie własnej wartości. Teraz bardzo się Pani obawia tego, co się wydarzy kiedy Pani odejdzie, ale będzie lepiej, wyrwie się Pani od oprawcy i uratuje Pani również dzieci. Proszę skontaktować się z niebieską linią (darmowo). Zostanie Pani wysłuchana, otrzyma Pani zrozumienie, wsparcie oraz zostaną Pani przedstawione realne formy pomocy w Pani regionie . Wspieram