Robiłam badania na glukoze w odciążeniu. Pierwsze badanie robiłam 5.01 cukier na czczo miałam 80 wię

1 odpowiedzi
Robiłam badania na glukoze w odciążeniu. Pierwsze badanie robiłam 5.01 cukier na czczo miałam 80 więc podano mi glukoze i miałam wypić w 5-10 min i odczekać 2 godziny na kolejne pobranie krwi i tak zrobiłam a jak wróciłam do domu to dostałam telefon ze błędnie im wyszedł wyniki i muszę powtórzyć badanie więc tydzień później 12.01 zrobiłam kolejne badanie cukier na czczo miałam 78 i tak jak w pierwszym badaniu 5-10 min wypić czekać 2 godziny i powtórnie na krew wróciłam do domu a tu dzwonią z laboratorium czy nie wymiotowalam czy nigdzie nie byłam to ja na to że nie i powiedziały mi że wynik wyszedł niewiarygodny i trzeba to skonsultować poszłam do lekarza rodzinnego a mój wynik po glukozie to 33 pani doktor powiedziała że sama nie wie jak to możliwe i pierwszy raz spotkała się z takim przypadkiem. Nic mi nie powiedziała kazała przyjść za tydzień na konsultacje gdyż musi to przeanalizować czy to normalne i jak to możliwe
23.01 byłam u lekarza rodzinnego zapytać co przeanalizowała, a pani doktor powiedziała że dyskutowali z kolegami że to nie możliwe ale jednak po dwukrotnym badaniu wyszło tak samo pani doktor jeszcze stwierdziła że badanie mi zleciła przez pomyłkę i kazała przyjąć że badania nie było, mimo wszystko złych wyników nie pokierowała mnie do specjalisty i odesłała mnie bez niczego tak wygląda opieka lekarza rodzinnego Proszę o pomoc i wytłumaczenie co i jak
Witam serdecznie.
O klinicznie istotnej hipoglikemii mówimy jeśli stężenie glukozy wynosi poniżej 54 mg/dl.

Sugeruję wizytę w poradni diabetologicznej gdzie otrzyma Pani szczegółowe zalecenia wykonania dodatkowych badań.