Redukcja wagi z 96kg do 80kg.

8 odpowiedzi
Witam, mianowicie mam problem z wagą. Ważę 96 kg przy wzroście 167 cm. Czy możliwa jest redukcja do 80-70 kg?
Oczywiście, że tak. Najważniejsze są chęci i prawidłowo dostosowana do wymagań Pacjenta dieta. Zapraszam do kontaktu telefonicznego
Anna Sędziak

Witam serdecznie

Oczywiście, że jest taka możliwość :) Wszystko zależy od stanu zdrowia, celu i motywacji. Po pierwsze należy zrobić wyniki badań: morfologia, lipidogram, hormony tarczycy, kwas moczowy, cukier. Po drugie ustalenie celu. Należy odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytanie Co mi da uzyskanie takiej wagi? co to zmieni w mim życiu. Ważną rolę w tym wszystkim odgrywa wybranie dobrego dietetyka, który nie tylko ułoży jadłospis, a pomoże w rozbudzeniu i utrzymaniu motywacji. Proszę pamiętać także o wysiłku fizycznym, który jest nieodzownym elementem odchudzania.
Powodzenia
Witam serdecznie, Według mnie jest możliwa wyżej wymieniona redukcja za pomocą odpowiednio zbilansowanej, właściwie dobranej diety. Podkreślam jednak, że zamierzony efekt będzie możliwy po upływie pewnego okresu czasu. Zapraszam na wizytę w dogodnym terminie i najwygodniejszym miejscu. Pozdrawiam, Małgorzata Bellwon
Oczywiście,że jest. Przy zdrowej i odpowiednio zbilansowana diecie można schudnąć tyle kg. Pozdrawiam
Oczywiście jest to możliwe. Najlepsze dla naszego zdrowia tempo utraty masy ciała jest wtedy, gdy chudniemy ok. 2 - 4 kg w ciągu miesiąca. Wówczas tracimy głównie tkankę tłuszczową i ilość spożywanego jedzenia pozwala zaspokoić apetyt (nie chodzimy głodni), jednocześnie dostarczamy wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli planujemy utratę masy ciała rzędu 16 kg - 20 kg, warto dać sobie pół roku, czasem troszkę więcej. Pomocne będzie także zaplanowanie aktywności fizycznej - w okresie zimowym np. basen, energiczne marsze, różne formy aerobiku.
Witam, zdrowy tryb życia (odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna) to podstawa do osiągnięcia prawidłowej masy ciała.
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, redukcja masy ciała zawsze jest możliwa, wszystko zależy od zaangażowania, stanu zdrowia i celu jaki sobie wyznaczymy. Ważne aby dieta nie była restrykcyjna, powinna być dopasowana kalorycznie i zbilansowana pod kątem składników odżywczych. Pozdrawiam.
Dzień dobry,
zgodnie z jednym z najprostszych wzorów do obliczeń należnej masy ciała (wzrost-100=należna masa ciała) byłoby to jak najbardziej możliwe. Bardziej miarodajne byłoby wykonanie badania składu ciała, określenie ilości tkanki tłuszczowej i wtedy określenie do jakiej masy ciała powinna/-nien Pani/Pan dążyć. Pozdrawiam!