Pytanie o terapię

1 odpowiedzi
Witam,

Poszukuję dla siostry psychologa-terapeuty, który pomoże jej wydostać się z kryzysu psychicznego. Głównym powodem jej stanu są trudne relacje z rodzicami, szczególnie narzucającą swoje zdanie, apodyktyczną matką i mężem z chorobą alkoholową. Po świątecznych spotkaniu z rodzicami dostała ataku histerii, duszności, zawroty głowy. Wczoraj ponownie wzywano do niej pogotowie bo w nocy nie była w stanie oddychać, twierdziła że ma wysokie ciśnienie.
Bardzo proszę o informację czy dysponuje Pani czasem i możliwościami pomocy mojej siostrze i jaki jest koszt wizyty.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Małgorzata
Witam,
Podstawą pomocy psychologicznej w sprawie, którą Pani opisuje, jest gotowość Pani siostry, aby z takiego wsparcia skorzystać. Wszelkie pytania lub bardziej szczegółowe informacje proszę przesłać na mail anna.k.piast@gmail.com , co zapewni Pani większą dyskrecję oraz umożliwi umówienie ewentualnej wizyty.
Pozdrawiam
Karolina Piast