Przyjaciółki kupiły mi na urodziny masażer łechtaczki LELO Lily. Produkt nie jest wodoodporny i dokł

5 odpowiedzi
Przyjaciółki kupiły mi na urodziny masażer łechtaczki LELO Lily. Produkt nie jest wodoodporny i dokładne mycie jest utrudnione. Przy czym jak wiadomo jest niezbędne. Dodatkowo mam skłonność do infekcji intymnych. Rozwiązaniem jest używanie prezerwatyw. Muszą być one jednak nawilżane żelem na bazie wody, bo tylko on nie uszkadza silikonu. Takie prezerwatywy produkuje tylko durex. Nie są one jednak tanie. Czy osłonki do głowic USG mogą zastąpić prezerwatywę? Oczywiście tylko w opisanym przypadku. Nie jest to problem zdrowotny, ale bardzo proszę o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam :)
Proszę o poważne traktowanie ludzi.

- jeżeli nie przepuszczają wody a nie przepuszczaja to chyba tak. pzdr artur mazur kalisz
Ta odpowiedz powinna być w instrukcji obslugi
mysle ze w tym przpadku można użyć
Szanowna Pani,
Takie zastosowanie osłonek do USG jest możliwe, jednak należy zwrócić uwagę, by nie były one nawilżane lub pudrowane. Dostępne są wszystkie trzy rodzaje. Chcę jednak dodać, że badania naukowe świadczą o tym, iż prezerwatywy skuteczniej zabezpieczają przed infekcją, niż osłonki do USG.
Ukłony,
CS