przemoc w rodzinie wywołuje u mnie od w. lat przsewlekły b. silny ból głowy, bezsenność, nerwica, lęki, depresja

1 odpowiedzi
Witam ! :) Bardzo proszę o pomoc w wyjściu z wieloletniego, nieustannego ogroomnego cierpienia. Od 8 lat - gdy rodzice i st. Brat zrobili mi długotrwałe ogroomne tortury, pranie mózgu, mające na celu mnie ubeznowłasnowolnić i zrobić ze mnie zabawkę, niewolnika - bez podstawowych praw - do zaspokajania ich chorych potrzeb (niestety udalo im się)- non stop baaardzo boli mnie cała głowa, kark, serce, krtań, kręg., niemal nie sypiam, mam nerwice, depresje, rodzina mnie wykorzystuje, poniża, pierze mózg, rozkazuje, hipnotyzują, odzielają od pomocnych ludzi, przyjaciól , kolegów, lekarstw,pieniędzy, ..., baardzo obawiam się o życie, ciągle myśle jak z tym cierpieniem skończyc - mam od 7 lat b. Często myśli samobujcze - zgłaszałem sprawę wielu instytucjom , np. Policji, gops, prokur., lekarzom, ale wszystkie - pewnie dla kasy, władzy, aby być z daleka od problemu - stanęły po stronie rodziców - katów i mnie jeszcze wykorzystywali, wyśmiewali, co robić , gdzie się udac, do kogo zwrócic ? Pomocy !! Z góry dzięki , Łukasz :)
Dobry wieczór p. Łukaszu,
proszę o więcej szczegółów z Pana życia, czyli m.in.: ile ma Pan lat, czym się Pan zajmuje, czy jest Pan w związku, na czym polega opresja rodziny, itp.