Prosze o odp

2 odpowiedzi
Witam mam 23l.bylem rok w terapi zwiazku z depresja i lekami,mialem dobra terapeutke mialem zaufanie do niej ale balem sie mowic o swoim dziecinstwie z czasem wyszlo ze mam zaburzenia wiezi z rodzicami.Przerwalem terapie gdy zaczelo byc coraz ciezej w sensie temat o rodzicach,nie potrafilem otworzyc sie,mowic o dziecinstwie, w moim domu nie bylo alkocholu ale nie bylo uczuc od strony rodzicow nie interesowali sie mna.Teraz mam problem duzy w chodzeniem w bliskie relacje,czuje nie chec, lek,nie potrafie tego wyjasnic co mi jest.Czuje sie z tym dziwnie jakbym byl nienormalny.Czuje ze wraca do mnie duzy smutek i bez sens zycia.Rozwazam wrocic na terapie ale czy moglbym do tego samego terapeuty skoro zucilem terapie nieuprzedzajac terapeutke,tylko z dnia na dzien zucilem.Prosze o pomoc
Dzień Dobry,
Zdecydowanie warto i polecam powrót do terapii, nawet jeśli nie poinformował Pan o przerwaniu wizyt.
Myślę, że powrót do swojego terapeuty będzie najlepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam Mateusz Popielarski

Witam, jeśli zależy Panu na wznowieniu leczenia u tej samej terapeutki to proszę skontaktować się z nią i porozmawiać o swoich trudnościach w chwili rezygnacji a także o aktualnych problemach. O możliwości powrotu na terapię wypowie się terapeutka. Pozdrawiam i życzę powodzenia.