Proszę o informację, czy ból nadgrastka spowodowany pracą przy komputerze może być leczony w Pana ga

4 odpowiedzi
Proszę o informację, czy ból nadgrastka spowodowany pracą przy komputerze może być leczony w Pana gabinecie. Jakie badania są potrzebne ? Pozdrawiam. Dorota
Bóle nadgarstka jak najbardziej leczę w swoim gabinecie. Problem może leżeć w nieskoordynowanej pracy mięśni, złej ergonomii stanowiska pracy co skutkuje przeciążeniem tkanek lub po prostu przepracowaniem. Zapraszam na wizytę.

Witam,
Badania nie są potrzebne, bo przy tym problemie zazwyczaj nic nie pokazują ani nie wnoszą do terapii.
Przyczyn jest bardzo wiele i można je bardzo szybko usunąć.
Jak najbardziej leczę takie schorzenia i zapraszam :))
Witam, jak najbardziej schorzenia przeciążeniowe wywołane nieodpowiednią i nieergonomiczną pracą są leczone w moim gabinecie. Bóle najprawdopodobniej spowodowane są dysbalansem mięśniowym w okolicy nadgarstka oraz nieodpowiednią pozycją podczas siedzenia przy komputerze. Dodatkowe badanie nie są potrzebne, wszystko można przebadać w gabinecie. Pozdrawiam i zapraszam.
Dzień dobry. Ból nadgarstka to częsty problem, szczególnie u osób pracujących biurowo. Na pierwszej wizycie nie są potrzebne żadne dodatkowe badania. W swojej pracy zajmuję się tego typu urazami przeciążeniowymi na podstawie wykonanych podczas wizyty testów i wywiadu, a w przypadku jeśli wystąpi taka konieczność zalecam dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Terapia manualna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.