Prośba o fachową pomoc od dobrego specjalisty

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Chciałam poradę od takiego specjalisty jak pani i dlatego piszę właśnie do pani a nie do kogoś innego. Sprawa jest dla mnie skomplikowana i trudna i dlatego długo się wahałam z napisaniem tej wiadomosci. Ciągnie się to od dawna i nie widzę szansy na poprawę. Nie wiem do kogo mam się zgłosić. Próbowałam już kilka razy zdecydować się na konsultację ale zawsze kończyło się to tak samo. Tym razem postanowiłam napisać i tak też zrobiłam.
Co pani sądzi o mojej sytuacji? Czy można to rozwiązać?
Miłego dnia!
Dziękuję za zaufanie; ale nie zupełnie nie rozumiem w czym rzecz? To znaczy co jest tą skomplikowaną sprawą?
To pytanie ponadto wyświetla się w tej samej/identycznej formie dwa razy pod rząd, ale nie zawiera rzeczy do której jako specjalista miałabym się odnieść, bo nadal nie wiem co jest dla Pani tą trudną sprawą?
Proszę spróbować to opisać, a najlepiej - tak myślę udać się na konsultację do psychologa, który zajmuje się psychoterapią.
Ja akurat pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym; ale nie wiem czy Pani pasowałyby ten nurt, bo ludzie są różni i myślę, że każdy wybiera specjalistę wg swoich potrzeb.
Nie wiem także gdzie Pani mieszka, bo gdyby blisko Starogardu Gdańskiego Pani mieszkała, to zapraszam do siebie na konsultację. Janina Czech