Problemy z wagą. Proszę o pomoc

1 odpowiedzi
Witam, kobieta 28 lat, jestem aktywna fizycznie (5 razy w tyg), od sierpnia 2016 jestem pod stała opieką dobrego dietetyka, ponieważ już sama nie potrafiłam sobie pomóc, a sam dietetyk już załamuje ręce. Nie umiem zrzucić zbędnych kilogramów, ok. 6. Zrobiłam szereg badań:
Tsh 1,39
ft3 2,32
ft4 0,87
anty PO<0,01
anty TG 10,38
1. (miesiączka)FSH 5,25, LH 5,51, Estradiol 30,30, Testosteron 29,71; (22 DZIEŃ CYKLU)estradiol 173,4; progesteron 16,59; prolaktyna 13,59; Androstendion 2,55,
Insulina 6,0
krzywa cukrowa Glukoza na czczo 92; Glukoza po 2 godz. 67
Do jakiego lekarza mam się udać,żeby w końcu mi ktoś pomógł?? Jestem załamana, robię wszystko co wspomaga odchudzanie, od aktywnościi fizycznej po przestrzeganie diety..Waga ani drgnie...Mam wrażenie jakby coś w środku mnie blokowało...Proszę o pomoc
Witam, krzywa obciążenia glukozą sugeruje możliwość spadku cukrów po posiłkach w ciągu dnia tzw. hipoglikemię reaktywną. Nie jest to typowy problem Endokrynologa, ale ja często rozważam próbę właczenia Metforminy , warto przemyśleć. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka Haczek - Kluczewska
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.