problem z umawianie się z kobieta/dziewczyna, napisaniem wiadomości -portale randkowe

1 odpowiedzi
Problemy z napisaniem wiadomości do dziewczyny /kobiety na portalu randkowych.Otóż
nie wiem jak napisać wiadomość na portalu randkowych,na co zwrócić uwagę i jak zaczac rozmowę z kobieta,dziewczyną. Zawsze pisałem że zainteresował mnie jej opis,ze wędrówki, gotuje,wycieczki albo książki. Nieraz pisałem hej,witam mam na imię Mariusz o sobie i coś do jej profilu.Owszem niektóre odpisywałem ale nie wszystkie. Jestem osobą niepelnosprawna, po urodzeniu ,lekarz uszkodził mózg, pamięć, utrudniona, myślenie utrudnione.Nie potrafię ogólnie odnieść się do opisu lub zdjęcia dziewczyn/ kobiety.Potrzebuje wsparcie,pomoc,opinie itp.Byłem u uwodzicielski, ponad sporo wydałem bo dołożyli się rodzice ,ale nie przyniosło efektów. Rozmawiałem przez Skype ze mój opis do poprawy zdjęcia też inaczej trzeba pisać rptez nic nie dało, żadnych efektów. Ja juz straciłem nadzieje ze odpisze i pociągnęła dalszą rozmowę i umowie się brak tego celu ze nie potrafię się umówić z daną dziewczyną
Witam z opisu wynika iż boryka się Pan z samotnością i bardzo zależy Panu na znalezieniu osoby z którą mógłby Pan nawiązać kontakt. Trudno powiedzieć co należałoby napisać w wiadomości ponieważ każda osoba jest inna i ma inne upodobania i potrzeby. Wydaje mi się, iż warto jednak być w tym sobą co pozwoli na zawarci szczerej znajomości. Pozdrawiam