Problem z erekcja

2 odpowiedzi
Witam, mam 24 lata i kiedyś mój organizm funkcjonował normalnie nie miałem nigdy problemów z erekcja wzwodem, ale jedna partnerka która no potraktowała mnie jak 5 koło sprawiła że mój organizm przestał funkcjonować normalnie ( wpadłem w lekkie kompleksy bo nie wiedziałem co sie dzieje) do tego doszedł duży stres w pracy. Teraz mam inną dziewczynę zacząłem nowy związek i różnie teraz raz działa wszystko normalnie raz mam tak, że ja jestem podniecony a organizm jest jakby zablokowany.
Przy masturbacji osiągam pełny wzwód. Czy może mieć na to wpływ że sypiam po 7-8 godzin?
Opisywana sytuacja ma podłoże psychologiczne. Wymaga oddziaływania terapeutycznego. Proponuję konsultację indywidualną lub z partnerką.

Dobry wieczór,
zaburzenia erekcji spotykają mężczyzn w każdym wieku. Pisze Pan, że erekcja raz działa, a raz nie bez względu na podniecenie. Wnioskuję, że zaburzenia mogą być spowodowane stresem, jak i dekoncentracją oraz być może jest tak, że zamiast skupić się na partnerce zaczyna Pan myśleć. Proponuję, aby przy najbliższej okazji uwaga Pana była na odczuciach z ciała partnerki, smaku jej ust, ciała, zapachu, dotyku.
Gdyby zaburzenie erekcji nie ustępowało konieczna będzie wizyta u psychologa seksuologa lub psychiatry seksuologa.