Poznałem dziewczynę miesiąc temu i wszystko było super nie byliśmy parą oficjalnie (ale zachowywaliś

6 odpowiedzi
Poznałem dziewczynę miesiąc temu i wszystko było super nie byliśmy parą oficjalnie (ale zachowywaliśmy się jak byśmy nią byli) Nagle któregoś dnia ona przestała mi odpisywać na wiadomości po tygodniu ja napisałem że skoro nie chcesz pisać to znaczy że chcesz abyśmy zakończyli znajomość na co ona tylko odczytała i nic nie odpsiała po prostu tak jak by nie była zainteresowana już kompletnie. Po 3 dniach wstawiłem zdjęcie z koleżanką na Facebooka i ona zablokowała mnie na Facebooku i na Instagramie więc o co chodzi wcześniej nie odpisywała mi i wogóle a tu się zachowuje jak by była na maksa zazdrosna . Nwm co robić proszę o poradę
Dzień dobry. Nikt Panu nie da odpowiedzi dlaczego tak zrobiła. Ciekawsze jest co się dzieje w Pana emocjach którym warto się przyjrzeć. Pozdrawiam

Dzień dobry. Możliwe, że zastosowała na Panu tak zwany ghosting. Ważne jest aby skupił się Pan na swoich emocjach i potrzebach w tej sytuacji, ponieważ nie mamy wpływu na zachowanie innych osób, ale mamy wpływ na własne i jak reagujemy na sytuacje, które nas spotykają.
Pozdrawiam, Angelika Kamińska
Dzień dobry, serdecznie Pana witam. Rozumiem Pana trudne emocje w związku z nagłym brakiem kontaktu ze strony dziewczyny, z którą się Pan spotykał. Zdziwienie jest jak najbardziej uzasadnione, jeżeli relacja zaczynała już przypominać związek. Jednocześnie nie ma Pan wpływu na to, jak postąpi druga strona. Być może sprawa zostanie wyjaśniona - jest jednak spora szansa na to, że tak się nie stanie. Proszę zatroszczyć się o swoje emocje - zastanowić się nad tym, z dlaczego przeżywa Pan zerwanie kontaktu w opisany sposób. Czy były w Pana życiu sytuacje w przeszłości, które nadmiarowo wpływałyby na Pana codzienne funkcjonowanie czy poczucie własnej wartości? Co wówczas pomagało? Kibicuję w podjęciu decyzji w zgodzie ze sobą - jeśli będzie potrzebował przeanalizować Pan sytuację z perspektywy psychologicznej, zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam! Ewa Wojtowicz, Psycholog, Trener mentalny
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 170 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, niestety nie mamy wpływu na zachowanie innych osób i nie jesteśmy w stanie odkryć czym motywowane są ich działania. W początkowych fazach relacji, czasami się tak zdarza, że jedna strona rezygnuje nie podając powodu, natomiast polecałabym Panu nie zastanawiać się nad opisywaną sytuacją zbyt długo, próbując zrozumieć to zachowanie. Ważniejsze jest, to co Pan czuje i jakie emocje wywołała w Panu opisana sytuacja i wyciągnąć wnioski dla siebie. Jeśli to wspomnienie będzie Pana mocno męczyć i myśli z nim związane będą bardzo doskwierać polecam udać się do psychologa, żeby porozmawiać.
Pozdrawiam,
Monika Kujawińska
Dzień dobry, jeżeli czuje Pan że Pańska reakcja na tą sytuację budzi w Panu niepokój oraz jest źrodłem pańskiego cierpienia warto udać się nawet na jednorazową wizytę do Psychologa. Często nasza reakcja na pewne zdarzenia oraz towarzyszące im emocje są dla nas zbyt trudne i być może ciężko będzie nam sobie z nimi samodzielnie sobie poradzić wtedy warto skorzystać z rozmowy z osobą, która nie będzie nas oceniać i spojrzy na tą sytuację bez zabarwienia emocjonalnego.
Dzień dobry,
z Pana krótkiego opisu może wynikać że albo dziewczyna nie była poważnie zainteresowana albo coś ją uraziło. Najlepiej takie sytuacja dokończyć i wyjaśnić, ale jeżeli nie ma Pan możliwości poprzez zablokowanie może być to utrudnione. Pozdrawiam