Powiększenie penisa

3 odpowiedzi
Dzień dobry, Pani Doktor.
Chciałbym zapytać, czy poza omówieniem kłopotów seksualnych- jest Pani polecić mi podczas wizyty skuteczną metodę powiększenia penisa? Czy to raczej temat dla urologa? Nurtuje mnie to od dobrych dwóch lat, i sam nie wiem do jakiego rodzaju specjalisty powinienem się udać.
Będę wdzięczny za wskazówkę, pozdrawiam.
Witam, osobiście nie jestem w stanie polecić Panu skutecznej metody. Warto z Pana wątpliwościami udać się do lekarza urologa lub androloga, który może Pana zbadać fizykalnie i ocenić, na ile jest problem i czy da się coś z nim zrobić. Ja zapraszam Pana na spotkanie, podczas którego możemy omówić Pana kłopoty na tle seksualnym. Pozdrawiam Justyna Lepiarz

Dzień dobry, niestety nie jestem w stanie polecić Panu żadnej metody, ponieważ nie jestem seksuologiem. Myślę jednak, że zanim zdecyduje się Pan na operację warto dobrze rozważyć czy naprawdę jej Pan potrzebuje. Skutki takich operacji trudno odwrócić a słyszałam o osobach mających po nich powikłania. Pozdrawiam
Zanim zdecydowałby się Pan na trwałą medyczną ingerencję we własne ciało, propnowałabym rozważenie psychologicznego podłoża niezadowolenia z wielkości penisa. U dorosłego mężczyzny kompleks własnego narządu seksualnego może być echem chłopięcych niepokojów i poroównywania swojego narządu z rozwiniętym narządem ojca. Dalsze hipotezy na temat Pana kłopotu wymagałyby rozważania w terapeutycznej podróży, tak chłopięcych jak męskich doświadczeń i szukanie znaczenia męskości, do czego Pana zachęcam.