Powiekszanie ust

1 odpowiedzi
Witam :) Chcialabym powiekszyc usta tylko nie moge sie zdecydowac czy wlasnym tluszczem czy przez naciecie. Moglabym poznac roznice miedzy tymi zabiegami jak i rowniez roznice w cenie i terminami na zabieg? Czy w obydwoch zabiegach potrzebna jest wczesniejsza konsultaja czy wystarczy w dniu zabiegu? Pozdrawiam :)
witam Pania,
niestety bez obejrzenia ust nie jestem w stanie doradzic ktora metoda bylaby najlepsza w Pani przypadku.
Najogolniej - zasadnicza roznica miedzy zabiegami polega na tym, ze zabieg wypelnienia ust tluszczem (podobnie jak wypelniaczem) trzeba powtarzac. I tluszcz i wypelniacz po pewnym czasie sie wchlania. Bullhorn lip lift to zabieg, ktory wykonujemy raz w zyciu; nie trzeba go powtarzac by efekt podtrzymac.
Konsultacja zawsze jest wskazana przed zabiegiem. Ew. moze mi Pani wyslac kilka zdjec twarzy do wstepnej rekomendacji.
Jesli chcialaby uzyskac Pani wiecej informacji prosze o kontakt z Recepcja Dr Osuch Clinic - dane teleadresowe sa na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam
Piotr Osuch