Potrzebuję psychiatrę psychoterapeutę lub psychologa z okolic Bolesławca na Dolnym Śląsku który spec

3 odpowiedzi
Potrzebuję psychiatrę psychoterapeutę lub psychologa z okolic Bolesławca na Dolnym Śląsku który specjalizuje się myślami samobójczymi (ogólnie wszystkim co z samobójstwem jest związane). Chciałbym pomóc przyjaciółce. Sam nie potrafię już próbowałem. Ma już na koncie liczne próby samobójcze oraz niezliczone liczby hospitalizacji i problem powraca zawsze jak bumerang. Muszę powiedzieć też że ani ja ani przyjaciółka nie jesteśmy zbyt zamożni. Proszę o niezbędne informacje. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Dobrym rozwiązaniem może być przejście 3 miesięcznej intensywnej terapii grupowej w trybie dziennym ( zajecia od ok 9 do ok 14 , nocowanie w domu). Prosze sie zglosic do szpitala ktory ma oddział psychiatryczny w pobliżu waszego miejsca zamieszkania. Calosc jest na NFZ, pacjent jest się też pod opieką psychiatry.

Dzień dobry,
można udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego. Wówczas otrzymacie Państwo wsparcie nieodpłatnie, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na pewno Przyjaciołka potrzebuje wsparcia specjalisty.
Powodzenia!
Natalia Szymańska
Witam,
jeżeli osoba, o której Pan pisze doświadcza myśli samobójczych, powinna być pod opieka lekarza psychiatry, być może są wskazania do hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym, jeśli nie, to stała opieka ambulatoryjna lub w PZP -psychiatryczna i psychologiczna/psychoterapeutyczna; o formie leczenia powinien zadecydować psychiatra i psychoterapeuta.
Pozdrawiam i życzę dużo siły w Nowym Roku