Potrzebuję pomocy, nie wiem co się ze mną dzieje. Czasami mam tak, że widzę różne postacie, zwierzę

1 odpowiedzi
Potrzebuję pomocy, nie wiem co się ze mną dzieje.
Czasami mam tak, że widzę różne postacie, zwierzęta i cienie. Zazwyczaj jest to wysoki mężczyzna ubrany na biało i kobieta ubrana na czarno, jednak ostatnio zaczęli pojawiać się dwaj inni mężczyźni jednak nie jestem w stanie ich opisać. Zwierzęta zazwyczaj pojawiają się jak jestem na zewnątrz, wydaje mi się, że przebiegają mi między nogami, próbują mnie zaatakować. Postacie pojawiają się nagle, widzę je dość często kątem oka jak gdzieś idę lub coś robię, parę razy widziałam je przede mną. Jeżeli o nich zapomnę to po prostu się pojawiają i wzbudza to we mnie niepokój, jednak kiedy myślę o nich przez dłuższy czas wydaje mi się, że coś próbuje mnie złapać i mnie obserwuje. Postacie widziałam od paru miesięcy, ale zaczęły pojawiać się częściej kiedy zmarł mój pies. Od tego czasu mam też problemy ze snem. Zasypiam o bardzo późnych porach i wstaje z samego rana. Czasami boję się położyć spać i zamknąć oczy, bo myślę że zginę. Zapomniałam dopisać, że wydaje mi się że coś robię jednak nawet nie było mnie w miejscu w którym to niby robiłam. Mam kaszel i ostatnio jak wyszłam z domu i spojrzałam się przed siebie to obraz zaczął mi sie stopniowo ściemniać i to nie było takie normalne
Proszę się jak najszybciej umówić na konsultację psychiatryczną. Objawy zdecydowanie wskazujące na poważną problematykę.