Potrzebuje pomocy bo jestem u kresu zalamania.Moja mama 78 lat choruje na raka o nieznznanym pochodz

1 odpowiedzi
Potrzebuje pomocy bo jestem u kresu zalamania.Moja mama 78 lat choruje na raka o nieznznanym pochodzeniu .Lekarze nie moga gdzie zaatakowal ,uciekaja jej plytki krwi a badania szpiku nie wykazuja bialaczki.Sterydy zachamowaly spadek plytek i narazie jest ok,ale nie o to mi chodzi.Mama od jakiegos czasu cos sobie ubzdura i osadza wszystkich o kradziez ,zwlaszcza mnie bo z nia mieszkam.Juz wywala mnie z domu z dzieciakami bo okradam ja ze srodkow czystosci i miesa,potrawi po 5 razy w nocy otwierac zamrazalnik i sprawdzac czy cos nie zabralam.Ostatnio zglosila moja kuzynke do mopsu ,ktora nie przychodzi do nas nawet ,ze okrada ja ze srodkow czystosci i miesa.Wszystkim rozpowiada ze ja robie z nia glupia.Ostatnio zamontowala kamere na dworze bo twierdzi ,ze ja w nocy otwieram okno w piwnicy i wpuszczam zlodzieji zeby kradli wegiel i drewno.Potrafi udac ze wychodzi a sie schowa gdzies zeby sluchac czy czegos nie kradne.Nie idzie jej nic przepowiedziec uparcie trwa ,ze ja okradam.Tylko najdziwniejsze ,ze przy innych zachowuje sie normalnie i mowi logicznie tyle ze mowi ze robie z nia glupia i ze ja okradam.Przy tych sytuacjach jest bardzo agresywna i przeklina ,nagralam ja nawet bo nikt by mi nie uwierzyl bo ona zawsze spokojna byla.Ja nie wiem co dalej robic gdzie sie udac po pomoc .
Proszę Pani, proszę Mamę zgłosić na pilną konsultację. Poważnie - nie wiem, czy Mama chętnie pójdzie do psychiatry ale może proszę dać znać onkologowi albo lekarzowi rodzinnemu (jakiemuś lekarzowi u którego Mama już była) co się dzieje. Czasem w przebiegu chemioterapii, sterydoterapii lub po prostu w przebiegu choroby onkologicznej pojawiają się powikłania psychiatryczne a opis na ich występowanie wskazuje.
Proszę się umówić na wizytę, nawet w kwestii poradnictwa rodzinnego- postaram się pomóc