Poszukuję dobrego psychoterapeuty dla mojej 13 letniej córki, która boryka się ogólnym zagubieniem i

5 odpowiedzi
Poszukuję dobrego psychoterapeuty dla mojej 13 letniej córki, która boryka się ogólnym zagubieniem i brakiem zadowolenia. Córka jest zestresowana i bardzo emocjonalna.
Droga Pani/Drogi Panie,
niestety nie wiadomo, gdzie Państwo mieszkają. Proszę użyć wyszukiwarki Znanego Lekarza i znaleźć psychologa dziecięcego (psychoterapeutę) w Państwa okolicy. Proszę zwrócić uwagę na doświadczenie oraz zakres, którym zajmuje się specjalista.
Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog

Dzień dobry. To bardzo cenne, że córka ma oparcie w rodzinie, która interesuje się jej stanem i poszukuje dla niej pomocy. Niestety, w pytaniu brak jest informacji dotyczącej miejsca zamieszkania. W tej sytuacji mogę polecić jedynie poszukanie w sieci informacji na temat psychoterapeutów w Państwa okolicy. Zachęcam również do zadawania pytań prywatnych specjalistom udzielającym się na niniejszym portalu - przy nazwisku znajduje się informacja o miejscowości. :)
Okres dorastania to bardzo trudny czas. Warto by rodzice okazywali jak najwięcej wsparcia i zrozumienia. Córka wzoruje się najczęściej na matce, więc proszę pokazywać jej jak Pani czerpie radość z życia.
Jeżeli są Państwo z Warszawy zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam
Tomek Szelągowski
Dzień dobry, może warto zastanowić się nad terapią rodzinną. I poszukać terapeuty rodzinnego. Pozdrawiam.