Poszukuję dietetyka najlepiej we Wrocławiu/Legnicy, który podjąłby się ułożenia mi diety odchudzając

2 odpowiedzi
Poszukuję dietetyka najlepiej we Wrocławiu/Legnicy, który podjąłby się ułożenia mi diety odchudzającej wegetariańskiej (dopuszczającą ewentualnie ryby, ale z możliwie jak najmniejszą ilością produktów z laktozą). Problem jest jednak taki, że nie mam dużo czasu i siły na gotowanie wymyślnych potraw i bardzo nie lubię marnowania jedzenia (dieta musiałaby zatem zakładać całkowicie zużycie danych produktów i potraw). Dodatkowo jestem w trakcie farmako i psychoterapii depresji i uogólnionych zaburzeń lękowych (spamilan 20 mg x 2 razy dziennie i symfaxin 37,5 mg x 1 raz dziennie), więc dana dieta musiałaby też uwzględnić te leki oraz fakt, że podejmuję aktywność fizyczną maksymalnie 4 razy w tygodniu, a poza tym prowadzę życie raczej średnio aktywne, co wynika z mojej pracy i niestety samych chorób. Przez depresję, leki oraz niechęć do opuszczania łóżka przytyłam, przez co nie czuję się dobrze z moim wyglądem (obecnie ważę 68 kg przy wzroście 162 cm) i chciałabym to zmienić, a wszelkie wysiłki, które sama podejmowałam, aby zmienić ten stan kończyły się porażką i jeszcze większą niechęcią do samej siebie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, zdaję sobie sprawę z tego, że jestem niełatwym pacjentem, tym bardziej docenię każdą pomoc.
Witam. Nie jestem z okolic o których Pani wspomina ale pomagam online wegetarianom i weganom. Te wszystkie ważne czynniki o których Pan iwspomniala oczywiście da się wziąć pod uwagę i zaplanować sensowną strategię redukcji masy ciała. Zapraszam do siebie e-joanna.pl

Zapraszam na konsultację. Może warto rozważyć wizytę łączoną z dwoma specjalistami tzn. z dietetykiem i psychologiem? Taką formę współpracy proponujemy pacjentom w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu.