Porada stomaotologiczna

1 odpowiedzi
Dzień dobry mam taki mały problem bo panicznie boję się dentysty i jedyną metodą znieczulenia jest tylko zabieg w znieczuleniu ogólnym jeśli można to może mi pani doktór powiedzieć jak wygląda takie znieczulenie z góry pozdrawiam
Dzień dobry
leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym wymaga kwalifikacji i przygotowania pacjenta przez lekarza stomatologa i lekarza anestezjologa, który musi być obecny cały czas podczas zabiegu. Najpierw stomatolog ustala z pacjentem zabiegi, które zostaną wykonane podczas znieczulenia, następnie anestezjolog przeprowadza ankietę anestezjologiczną, tam zawarte są odpowiedzi dotyczące stanu zdrowia, wyniki badań dodatkowych. Dopiero po pozytywnej kwalifikacji przez anestezjologa do takiego znieczulenia, zostaje ustalony termin wizyty, a pacjent zostaje poinformowany o wszystkich zaleceniach po i przed zabiegowych.
Obecnie przy leczeniu stomatologicznym oraz podawaniu znieczulenia można ograniczyć nieprzyjemne doznania i ból do minimum, dlatego zachęcam do wizyty stomatologicznej, na której wykonam przegląd jamy ustnej i zobaczymy wspólnie, czy rzeczywiście jedynym wyjściem jest leczenie w znieczuleniu ogólnym ;) Zapraszam na taki bezpłatny przegląd.