POMOCY!!!!! Wysyłam pytanie drugi raz ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi!! Liczę na Państwa. Nie cho

2 odpowiedzi
Od jakiegoś czasu dręczy mnie ogromny ból nóg w odcinku od kolana do kostki, ból nasila się "od środka", nie jest to ból mięśni. Byłem u wielu specjalistów przeszedłem szereg badań. Reumatolog stwierdził że ból nie ma przyczyn reumatologicznych. Chirurg naczyniowy po wykonaniu badaniu Dopplera również nie stwierdził problemów z żyłami, tętnicami itp. Byłem również u ortopedy który wykonał RTG klatki piersiowej oraz kręgosłupa, obydwa badania nic nie wykazały. Dodam również iż mam niedobór witaminy D, jednak według lekarzy jest to normalne, dostałem leki które pomagają mi uzupełnić braki. Leczę się również na nadciśnienie.
Proszę o pomoc, jestem w kropce nie wiem co robić. Jestem odsyłany od doktora do doktora a ból nadal wzrasta.
Dzień dobry, należy poprosić lekarza prowadzącego o analizę leczenia. Niektóre z leków mogą powodować takie objawy niepożądane. Drugą opcją są zmiany zwyrodnieniowe stawów, tutaj konieczna konsultacja ortopedy.
Pozdrawiam Piotr Salomon

Ja bym wykonał RTG podudzia i ewentualnie jeśli wynik będzie prawidłowy MR kręgosłupa lędźwiowego.