pomoc na odleglosc / platnosc prepaid

5 odpowiedzi
Dzien Dobry Pani Emilio,
czy bylaby Pani zainteresowana terapia na odleglosc? Przebywam za granica natomiast placilbym przelewem przed wizyta.

Prosze dac mi znac, bo pilnie potrzebuje wsparcia a w kraju gdzie mieszkam sluzba zdrowia kosztuje fortune.

Pozdrawiam serdecznie,
Mariusz Biernacki
Dzień dobry Panie Mariuszu. Jest taka możliwość. Musielibyśmy umówić się na terminy spotkań. Proponuję abyśmy przeszli z korespondencją w tej sprawie na maila pracowni, znajdzie go Pan na stronie internetowej pracowni, tu niestety nie mogę podać ponieważ serwis blokuje. Łatwiej będzie nam ustalić szczegóły. Gdyby nie udało się Panu znależć do nas maila, proszę tu napisać jakie terminy Pan preferuje. Dla mnie najbardziej możliwa byłaby sobota. Proszę też o informację czy chodzi o skype czy rozmowę telefoniczną. Pozdrawiam serdecznie, Emilia Szymanowicz

Witam, proszę napisać jak miałaby wyglądać terapia na odległość pozdrawiam Sylwia Paszkiewicz-Zielinska
Dzien dobry panu. Tak, pomoc w sparciu moge udzielić przez Skype lub telefonicznie.
Od Kilku lat prowadze już terapie dla pacnetow mieszkających za granicą. Co do rozliczenia nie ma problemu ponieważ możemy sie rozliczyć przez internet podając moj numer konta. Jeżeli pan sie zdecyduje moj nik na Skype jest: vancod1.
Pozdrawiam.
Digalovski
Witam, mam na imię Marta, nie Emilia. Jeśli chodzi o mnie to oczywiście opcja skype wchodzi w rachubę, pozdrawiam
Pytania, które kieruje Pan do swojej terapeutki trafiają też jako pytania otwarte do innych terapeutów.