Po wynikach MRI robionego 2 razy w odstepie ostatnich 5 lat nie stwierdzono dyskopatii, aczkolwiek s

2 odpowiedzi
Po wynikach MRI robionego 2 razy w odstepie ostatnich 5 lat nie stwierdzono dyskopatii, aczkolwiek stwierdzono lordoze splycona I kosc krzyzowa ustawiona pionowo. Czyzby te dysfunkcje dawaly bol juz ponad 5 lat w odcinku ledzwiowym. Bylem ostatnio u dobrego osteopaty stwierdzil ze miednica jest zrotowana czy asymetria I mam krotsza jedna noge okolo 2 cm po 1 zabiegu nastawiania tylko miednicy bol troche minal przynajmniej chodzac w ruchu nie czuje juz ze mnie usztywnia w ledzwiach z kolei z dlugim siedzeniu narazie moge zapomniec gdyz jeszcze bol jest. Mam pytanie czy takie nastawianie odblokuje moja miednice I bede mogl wrocic do wiekszej aktywnosci I ile takich wizyt jest wymagane x5 a moze wiecej? Osteopata takze stwierdzil zablokowany troche kregoslup piersiowy czyzby to dawalo bol w ledzwiach z powodu braku doplywu krwi. Niestety kregoslupa piersiowego nie udalo sie odblokowac na 1 wizycie mam nadzieje wkrotce. Pozdrawiam serdecznie I dziekuje.
Leczenie, osteopatyczne niczego nie nastawia. Leczenie osteopatyczne jest ukierunkowane w celu zmian funkcjonowania organizmu na poziomie funkcji , nie strutkury. Czyli nie ma mozliwosci nastawienia , wydluzenia konczyn itp. Natomiast ma wplyw na funkcjonowania tkanek w obrebie zmian degeneracyjnych.
Zabieg osteopatyczny zaczyna sie w momencie wyjscia z gabinetu, gdzie cialo adoptuje sie do nowych funkcji. I nie ilosc zabiegow ma tu znaczenie, ale czas jaki potrzebuje pan na powrot do zdrowia.
Informacje te pan powinien uzyskac w gabinecie osteopaty. Co do unaczynienia kregolsupa ledzwiowego, to jest bardziej skomplikowana sprawa bo, problem nie musi byc wylacznie na poziomie tetniczym, a zylnym. a bol jest spowodowany brakiem odplywu niz doplywu. Pozdrawiam

Prawdopodobnie należy poszukac u Pana problemów na różnych częściach ciała i nie skupiać sie tylko na bolącym kręgosłupie.