Pisałam tu ostatnio o tym ze mam zaburzenia snu a wiec poszłam do lekarza rodzinnego przepisał mi dw

2 odpowiedzi
Pisałam tu ostatnio o tym ze mam zaburzenia snu a wiec poszłam do lekarza rodzinnego przepisał mi dwa razy dziennie hydroksyzyne w tabletce 1mg trochę pomaga ale spie tak po 3 -4 godziny max doszły zaparcia na codzień dalej boli mnie głowa widze bardzo niewyraźnie co strasznie mi przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu gdy próbuje zasnąć czuje uczucie gorąca szczególnie na plecach teraz nie ustannie dokucza mi dodatkowo uczucie drgania w środku głównie w klatce i nogach Jutro będę szukać psychologa aby zapisać się na psychoterapię wydaje mi się ze to nerwica lękowa może coś innego no nie mam pojęcia pisze z pytaniem zanim dojdzie do wizyty jakies porady jak sobie z tym poradzić aby normalnie funkcjonować i zasnąć ?
Droga Pani,
Doświadcza Pani szeregu objawów płynących z ciała. Symptomy, które ograniczają Pani funkcjonowanie wymagają wyjaśnienia. Bezsenność, zaparcia, bóle głowy bywają powiązane z psychiką, a mianowicie mogą być to objawy psychosomatyczne, których źródłem jest odczuwanie silnego napięcia. Proszę się zastanowić czego w ostatnim okresie Pani doświadcza w swoim życiu, czy coś się zmieniło w stosunku do przeszłości, kiedy nie cierpiała Pani z powodu tych objawów. Konkretne porady jest ciężko udzielić dopóki nie nastąpi rozpoznanie przyczyny.
Zapraszam do mnie na konsultacje online.
Pozdrawiam serdecznie Psycholog Magdalena Kominek

Zachęcam do wizyty u neurologa, by sprawdzić problem ze wzrokiem i bólem głowy.
Psychoterapia to świetny pomysł. Do tego - spacery, ciepła kojąca kąpiel przed snem lub prysznic.
Proszę się wsłuchać w siebie, w swoje ciało, by odkryć za czym Pani najbardziej tęskni, czego brak, o czym w nawale spraw zdarza się Pani zapominać.