OTYŁOSC i hiperinsulinizm

9 odpowiedzi
DZIEŃ DOBRY MAM DZIECKO 11 LETNIE DZIEWCZYNKA , STWIERDZONO U NIEJ HIPERINSULINIZM I OTYŁOŚC , CZY PANI DOKTOR TYM SIE RÓWNIEŻ ZAJMUJE? WCZESNIEJ BYŁO LECZENIE TARCZYCY.DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO PRZYCHODNI DIABETOLOGICZNEJ ALE WOLĘ ZAJAC SIE TYM "INDYWIDUALNIE". DZIĘKUJĘ.
Dzień dobry.
Oczywiście dziećmi z zaburzeniami metabolicznymi też się zajmuję. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub zapraszam na wizytę.
Pozdrawiam

Dzień dobry Pani. Jestem dietetykiem klinicznym, bilansuję diety z uwzględnieniem jednostek chorobowych na podstawie diagnoz lekarskich oraz wyników badań, między innymi chorób tarczycy oraz zaburzeń gospodarki węglowodanowej. Proszę o kontakt: orlowska.dietetyk@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie
Sylwia Orłowska
Dzień dobry, prowadzę również otyłe dzieci z niedoczynnością tarczycy. Często zaburzenia wydzielania insuliny są powiązane z nadmiarem tkanki tłuszczowej w organizmie, stąd konieczna jest praca nad redukcją masy ciała. Dietę ustalam indywidualnie, stąd podczas wizyty otrzyma Pani szczegółowe zalecenia.
Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.
Dzień dobry,
tak jak najbardziej. Jeśli jest Pani nadal zainteresowana, proszę umówić się do mnie na wizytę z córką a postaram się pomóc ;) pozdrawiam
Witam Serdecznie!
Jestem dietetykiem klinicznym i oczywiście prowadzę pacjentów z różnymi problemami, również z zaburzeniami metabolicznymi. Do każdego podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy wymaga innej pomocy. Serdecznie zapraszam na konsultację a w zakresie moich kompetencji pomogę oraz ew. skieruję do osób/w miejsca gdzie będzie potrzebna dodatkowa czy diagnostyka czy specjalistyczna pomoc lekarska.
Serdecznie pozdrawiam,
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry!

Wsparcie żywieniowe jest niezbędne w leczeniu otyłości i hiperinsulinizmu, dlatego jestem w stanie pomóc w tym zakresie. Musi Pani jednak pamiętać, że opieka Poradni Diabetologicznej pozwoli trzymać rękę na pulsie, zdrowie Pani córki będzie regularnie kontrolowane, dlatego warto się tam zgłosić. Odpowiednie żywienie i leczenie w poradni nie wykluczają się, wręcz przeciwnie - razem przyniosą najlepsze rezultaty.
Szanowna Pani,
oczywiście, mogę pomóc dietetycznie w w/w problemach. Serdecznie zapraszam na wizytę. Przyjmuję w Poznaniu przy ul. Osiedle Na Murawie 5B/2 (Winogrady).

Z poważaniem,
Sławomir Kula
Dzień dobry,
zajmuję się leczeniem dietetycznym u dzieci, zapraszam do kontaktu w celu umówienia pierwszej wizyty.
Pozdrawiam serdecznie!
Tak, zapraszam Panią na konsultację wraz z córką. Pozdrawiam :-)