Ośrodek dla osób z podwójną diagnozą

1 odpowiedzi
Witam,
Na ostatniej wizycie wspominał Pan o ośrodku dla osób z podwójną diagnozą pod Łodzią.
Czy może posiada Pan jakiś kontakt (telefon , dokładny adres, stronę internetową)?
Byłbym bardzo wdzięczny o podanie jakiś namiarów na ten ośrodek.
Ośrodek Leczenia dla Osób z Podwójną Diagnozą Przy Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień PTZN
Adres: ul. Bardowskiego 1, Ocena:
Województwo: łódzkie
Tel: (0-42) 651-43-12, (0-691) 881-787
Fax: (0-42) 675-74-03
Dla pacjentów 15-25 r.ż., Poradnia, psychoterapia indywidualna i grupowa dla osób uzależnionych od narkotyków i ich rodzin, Leczenie psychiatryczne i somatyczne, Czas trwania programu rehabilitacyjnego: 3-7 mies. lub 7-12 mies., Możliwość nauki: poza terenem placówki (poziom: gimnazjalny, ponadgimnazjalny, wyższy), Liczba miejsc: 20, Model pracy: społeczność terapeutyczna, Ośrodek przyjmuje matki uzależnione wraz z dziećmi, Zajęcia psychoedukacyjne, specjalistyczne, Konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, Ekspertyzy dla potrzeb sądu