Około 2 miesiące temu na wewnętrznej stronie dłoni mniej więcej po środku pojawiła się wysypka o nie
1
odpowiedzi
Około 2 miesiące temu na wewnętrznej stronie dłoni mniej więcej po środku pojawiła się wysypka o nieregularnym kształcie.Ma średnice około 1 cm i występuje zarowno na lewej jak i prawej dłoni. Miejsce jest delikatnie zaczerwienione i znajduja sie w nim male pęcherzyki.Pojawiają się tak jakby na skórze właściwej i z czasem wędrują na powierzchnie.Raczej suche,tylko niektóre zawierają minimalną ilość osocza.Po podrapaniu swędzą.
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Nie mogę się dogadać ze swoją córka mamy problem tak naprawdę od momentu kiedy zaczęła dorastać przychodziła po imprezach pijana , opuściła się w nauce ledwo zdała z drugiej do trzeciej liceum a potem ledwo została dopuszczona do matury jakoś przez studia licencjacki przebrnęła z poprawkami i…
- Chciałbym zapytać co znaczy sformułowanie problemy natury emocjonalno - wolicijonalnej w szerszym tego słowa znaczeniu
- Mój 5 -letni syn od 2 miesięcy narzeka na silny ból siusiaka. Byłam u chirurga i ma zwerzona skórę i całą nie schodzi. Dostaliśmy maść którą po prawie 3 tyg smarowania nic nie pomogła. Tylko ból się nasilił. Zaczął skarżyć się na ból brzucha i jak sika ale wynik moczu i posiew jest dobry. Dodam…
- 5 dni temu na wewnętrznej stronie uda, pojawił się duży, bolesny guz wielkości wiśni. Guz jest otoczony czerwoną obwódka,a skóra wokół jest opuchnięta. Boli przy dotyku. Na guzie nie widać żadnego ujścia.( nie wygląda jak typowy czyrak)Tydzien wcześniej miałam stwierdzone przez dermatologa zakażenie…
- Czy jak ktoś kwas moczanowa ma 5.9 A norma jest 5.7 czy wtedy jest potrzebna dieta i leki. czy ten wynik może świadczyć o dnie moczanowej
- Do jakiego lekarza udać się z wrastającym paznokciem?
- Mam 34 lata mój wynik. TSH3to 7,42.jest to duże zagrożenie dla maluszka jestem w 12 tygodniu ciąży.lekarz prowadzący nic mi nie wyjaśnił tylko dostałam skierowanie do endokrynologa.Prosze radę jestem załamana .
- Jakieś 3 lata temu podczas rezonansu głowy wyszło mi zgrubienie błony śluzowej zatok, głównie sitowych, ale też w mniejszym stopniu przynosowych, trochę szczękowej i klinowej. Laryngolog przepisał tylko krople do nosa i na tym zakończyło się leczenie. Tymczasem mam wrażenie, że problem nadal…
- Dziś byłam z synem u okulisty po badaniu lekarz zalecił okulary strefa -0.5 w prawym i 0,25w lewym w dal PD 58 czy syn musi nosić okulary i przez cały czas czy tylko w szkole przy odrabianiu lekcji czy oglądaniu telewizji lub komputerze proszę o odpowiedź
- Syn uderzył się pod okiem ma duże opuchniecie lekko ranę. Ma roczek co robić?? Aby opuchniecie ustompilo
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.