odpowiedz ?

5 odpowiedzi
jestem z warszawy z ursynowa . poddalam sie z leczeniem juz nie mam sily walczyc soba aniz choroba . .pare razy przedawkowalam leki, pocielam nozem reke i bylam w szpitalu tez pare razy . ale mam juz dosyc szpitali na sobieskiego sie lecze
Witam serdecznie, z tego co Pani pisze wynika, że długo trwające wysiłki o poprawę samopoczucia znacząco wpłynęły na spadek wiary, że uda się uporać z problemami. Zdaję sobie sprawę z tego, że warunki świadczonej w szpitalu pomocy są często trudne do zaakceptowania i ciężkie do udźwignięcia. Być może bardziej odpowiadałaby Pani forma indywidualnych spotkań w zaciszu prywatnego gabinetu. Łatwiej wtedy zadbać o komfortowe warunki i indywidualne potrzeby. Jeśli byłaby Pani zainteresowana skorzystaniem z takiej propozycji - serdecznie zapraszam. Przyjmuję na Mokotowie i w Śródmieściu. Nie zachęcam do walki z sobą czy chorobą, to przy poczuciu bezsilności jest bardzo trudne. Zalecałabym natomiast sukcesywną, dostosowaną do Pani możliwości pracę dążącą do stopniowego uporania się z trudnościami. Zachęcam do spotkania, podczas którego możemy przyjrzeć się potrzebom i zaplanować niezbędne kroki w radzeniu sobie z dyskomfortem. Kłaniam się, Katarzyna Scheibe

Witam, nie wiem w jaki sposób mogę Pani pomóc???
Dzień dobry :) Nic o Pani nie wiem, nic nie wiem o chorobie, przez którą Pani cierpi i niestety dzieli nas blisko 400 km. Jedyne co mogę zrobić to polecić dobrego specjalistę w Pani okolicy i więcej pewności siebie a mniej zwątpienia! Z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką! Pozdrawiam i zdrówka życzę :)
Niestety nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc - informacje o ewentualnych schorzeniach są znikome...
Witam,
Zachęcam do kontaktu z psychologiem klinicznym. W naprawdę trudnych sprawach należy radzić się specjalisty. Nie zajmuję się psychologią ani nie jestem psychoterapeutą, a tym bardziej nie mogę Pani pomóc na odległość. Nie napisała Pani nawet jak mogłabym Pani pomóc.
Zachęcam również do rozmowy z lekarzem prowadzącym. Nieraz zwykła rozmowa w "cztery oczy" z osobą, która zna Pani problemy może wiele zdziałać.