Od ponad pół roku przyjmuję Zoloft 100mg, jestem na etapie odstawiania leku, ponad dwa tygodnie brał

1 odpowiedzi


Od ponad pół roku przyjmuję Zoloft 100mg, jestem na etapie odstawiania leku, ponad dwa tygodnie brałam codziennie 50mg, od dwóch dni przyjmuję 25mg. Nie mam możliwości spotkania ze swoim lekarzem prowadzącym, ponieważ przeprowadziłam się, jedynie konsultowałam swoją decyzję z innym lekarzem.
Proszę o poradę jak mam dalej postępować ? Moje samopoczucie uległo znacznemu pogorszeniu.

lek. Krzysztof Gil
Psychiatra
Kraków
Proponuję powrót do leczenia psychiatrycznego u innego specjalisty. Być może Zoloft był stosowany zbyt krótko? Pozdrawiam.
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.